The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

H Lu και τα αγόρια...(ΗΟΤ)

Πήγαινε κάτω

H Lu και τα αγόρια...(ΗΟΤ) Empty H Lu και τα αγόρια...(ΗΟΤ)

Δημοσίευση  Juliana Δευ Ιαν 07, 2008 11:08 am

-Ποια ήταν η πρώτη φορά που τα έφτιαξες με αγόρι?

"Στα 12 μου."



-Σου άρεσε το φλερτ?

"Όχι. Ούτετα πειράγματα...ούετ οι ματιές δεν με συγκινούσαν ποτέ ιδιαίτερα. Αν ήθελε κάποιο αγόρι να κάνει κάτι μαζί μου προτιμούσα να μου το έλεγε στα ίσια. Δεν είμαι πολύ των ρομαντισμών..."



-Και....πώς θα απέρριπτες έναν τύπο που δεν θα σου άρεσε?

"Κοίτα...σίγουρα δεν θα έλεγε κανε στην μπάντα...δεν σε θέλω. Θα ήμουν λιγάκι πιο ευγενική...δεν μου αρέσει να παίζω με τα συναισθήματα των ανθρώπων."



-Σου άρεσενα ονειρεύεσαι? Είχες φαντασία ως έφηβη?

"Μάλλον θα έλεγα ότι ήμουν από τα κοριτσάκια που τους άρεσε η αλήθεια και όχι οι φαντασίες...όπως ας πούμε...να τα φτιάξω με ένα αγόρι....να με ερωτευτεί...να τον ερωτευτώ...και ζήσαμε εμέις καλά και αυτοί καλύτερα. Ειμαι πιο ρεαλίστρια. Αν ήταν να κάνω κάτι με ένα αγόρι, απλώς το έκανα και δεν παιρνούσε η σχέση μας από 500 φάσεις..."



-Τα χυδαία σχόλια πώς τα αντιμετώπιζες?

"Με κολάκευαν αρχικά. Όταν κάποια είναι ωραία...γιατί ο άλλος να μην της κάνει ένα σχόλιο? Θα το αξίζει....και μάλιστα ανταπέδιδα και το κομπλιμέντο."



-Όταν σου άρεσε ένας τύπος τι έκανες για να τον προσέλκύσεις?

"Δεν μου άρεσε ποτέ να κάνω εγώ την πρώτη κίνηση αλλά φαντάζομαι ότι έκελινα το μάτι...ή σήκωνα τη φούστα μου λιγάκι πιο ψηλα. Ε...μετά εκείνος με πλησίαζε."



-Τα αγόρια είναι ντροπαλά?

"Άλλα ναι...άλλα όχι. Δεν μου άρεσε να αναλύω ένα αγόρι πάντως και μετά να πήγαινα μαζί του. Υπήρχαν τύποι που μου άρεσαν για μία βραδιά....και αυτό ήταν. Η ιστορία της πριγκίπισσας που έρχεται ο πρίγκιπας και τότε εκείνη μετά από πολύ σκέψη αποφασίζει να του δοθεί υπάρχει πια μόνο στα άτομα που ζουν σε διαφορετική εποχή. Για εμένα τα πράγματα είναι πολύ απλούστερα και χωρίς δεσμεύσεις."



-Στο πρώτο ραντεβού....θα έκανες κάτι με αυτόν που θα ήσουν?

"Αν τον γούσταρα...με 1000. Γιατί όχι?"



"Έτυχε ποτέ να βάλεις στοίχημα με τις φίλες σου για να ρίξεις κάποιον?

"Αν εννοείς τον σπασίκλα της τάξης μου, ναι. Τους είχα πει...πόσο πάτε στοίχημα ότι σήμερα θα τον πάρω...και θα κάνουμε έρωτα. Εκείνες με είχαν αποκαλέσει πολύ ψωνάρα και πως εκείνος δεν θα έπεφτε στο κρεβάτι ούτε με τη Σκλεναρίκοβα. Ε....στο τέλος έπεσε με εμένα."



-Είχες πολλές κατακτήσεις...?

"Αρκετές. Είμαι περήφανη για όσες είχα. Μπορεί να μην ήταν και τόσο ποιοτικές οι σχέσει ςμου αλλά σίγουρα παιρνούσα καλά..."
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης