The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dulce " Επίσης πονάμε, κλαίμε, ζούμε πολύ ωραία πράγματ

Πήγαινε κάτω

Dulce " Επίσης πονάμε, κλαίμε, ζούμε πολύ ωραία πράγματ Empty Dulce " Επίσης πονάμε, κλαίμε, ζούμε πολύ ωραία πράγματ

Δημοσίευση  Juliana Δευ Ιαν 07, 2008 4:01 am

Dulce " Επίσης πονάμε, κλαίμε, ζούμε πολύ ωραία πράγματ Du%2023Η Dulce Maria τον Φεβρουάριο του 2008 θα προωθήσει ένα βιβλίο στο οποίο θα γράφει τα αισθήματα που είχε από την ηλικεία των 11 μέχρι τα 22, ξεχωριστά και για το διάστημα που ήταν με τους RBD.

Η Dulce Maria στο βιβλίο αυτό ξεχωρίζει τον φόβο, την χαρά, τους στόχους και τα αιθήματά της για τον έρωτα.



Τι περιέχετε στο βιβλίο που προετοιμάζεις;

Eίναι έκπληξη, πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά, θα το παρουσιάσω τον Φεβρουάριο.
Τι είδους είναι το βιβλίο;

Eίναι ένα βιβλίο όπου γράφω για την ηλικεία των 11, και περιγράφει την ζωή μου μέχρι την ηλικεία των 22 χρόνων. Παρόλα αυτά περιγράφει περισσότερο τα τελευταία μου χρόνια, όπου είχα περισσότερο αισθηματισμούς.

H ιδέα είναι να δώσω μια πραγματικότητα σε όλους εκείνους που πιστεύου ότι το να είσαι γνωστός δεν πονάει και ότι ειναι εκπληκτικό. Όχι σε μένα, δεν είναι έτσι, στο κάτω κάτω όλοι οι άνθρωποι είμαστε ίδιοι πάνω κάτω, έτσι και πονάμε, κλαίμε, και ζούμε υπέροχα πράγματα, αλλά επίσης ζούμε πολλά ΠΑΝΩ - ΚΑΤΩ (εννοεί επιτυχίες και αποτυχίες). Όλα αυτά αναφέρονται στο βιβλίο μου, το οποίο πολλά κορίτσια και αγόρια θα διαπιστώσουν ομοιότητες..
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης