The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Η ζωή της...

Πήγαινε κάτω

Η ζωή της... Empty Η ζωή της...

Δημοσίευση  Juliana Σαβ Ιαν 12, 2008 2:24 pm

Η Mariana είναι ένα ανήσυχο και είναισυνήθες να είναι στο πόδι όλη μέρα αν και μικρό κορίτσι καταφέρνει να μας μιλήσει χωρίς καμία διακοπή και πάντα με ένα χαμόγελο. Είναι ευτυχής, και λέει ότι γιατί κάθε μέρα σκέφτετε ότι αυτό που ζεί μπορεί να είναι όνειρο. Αλλά δεν πήρε στην ύπαρξη μέρος του μαγικού της τηλεόρασης, με 10 χρόνια ενσωματωμένη ένα από τα τόσα πολλά παιδιά που γεννήθηκαν από το χέρι της Cris, και άρχισε στον τρόπο της να έχει τη φήμη του "διάσημου" που την βάζει στις μεγάλες προσωπικότητες όπως το Johnny Deep,η mariana είναι το κορίτσι τηλεόρασης, που έχει παρα πολλά club και fotologs στο internet αλλά παρόλα αυτά συνεχίζει να είναι συγχρόνως Lali,

Πώς εζήσες την έναρξη στο Gran Rex;
Μariana: Στο σύνολο, φροντίσαμε μέχρι την ελάχιστη λεπτομέρεια. Προετοιμάσαμε πολύ γιατί μετά από την παρουσίαση του δίσκου που ξέραμε ότι ο κόσμος θα είναι πολύς.

Αρχίσες 10 xρονών, πάντα ξέρατε ότι θελήσες να γίνεις ηθοποιός;
Μariana:Ναι οριστικά αφιερώθηκα σε αυτό και, κάθε έτος που συνέβη, περισσότερο πείστηκα από το σημαντικό της ζωής μου ήταν ένα μέρος.

Πώς αυτό είναι μια ημέρα στη ζωή της Lali;
Μariana: Με χίλια! Γρήγορα ετοιμάζομαι,μετά φεύγω με τον μπαμπά μου με το αυτοκίνητο, και φτάνω στο σχολείο και μελετώ έως ότου να πάω στο στούντιο καταγραφής. Αλλάζω και κάνω γύρισμα μέχρι τις 21:00 και μετά κάνω τα μαθήματα μου.Αυτό δεν είναι εύκολο όπως φαίνεται αλλά, με πολλή επιθυμία, όλα μπορούν να γίνουν. Κάνω ότι μπορώ.

Τι λένε οι φίλοι σου για τη φήμη σου;

Μariana: Είμαι Lali, δεν είμαι το διάσημο κορίτσι στην παρέα μου.Επιπλέον, δένεστε με τους φίλους και μοιράζεστε τα ίδια πράγματα που σας αρέσουν.Διάσημος είναι ο Johnny Depp, όχι εγώ.

Τι είδους μουσική σου αρέσει;
Μariana: Όλα που με εκφράζουν.Τζαζ, ενώ το υπόλοιπο στο duer .Ένας καλλυτέχνης είναι ενθουσιώδης και πρέπει να είναι , να έχει έναν δίσκο, ο οποίος χορεύει τα τραγούδια του και ενεργεί σε ένα μυθιστόρημα, εγώ τα θέλω όλα! (Γέλια)
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης